O nás

Návštěvnost vymenim.com rychle vzrůstá. Snažili jsme se pro Vás připravit atraktivní inzertní server, který byde příjemný nejen svým designem ale také uživatelskými možnostmi. Nejen v dnešní době lidé často hledají alternativu, jak si zpestřit svůj život nejen hmotnými věcmi. Dnešní doba navíc přináší nepředvídatelná finanční rizika, a tak jako kdysi lidstvo začínalo se směnným obchodem a teprve pak přišly do oběhu pěníze jako platidlo, tak i dnes se stále více rozmáhá možnost vyměnit svou věc za jinou, bez větších či menších dalších finančních nákladů. Proto je ZDE náš server vymenim.com, který Vám zprostředkuje zájemce o výměnu. Mimo to jsou zde také standardní možnosti prodeje a koupě, ale také třeba darování. Věříme, že i Vy zde nejdete, co hledáte.

Inzertní server www.vymenim.com vlastní a provozují fyzické osoby – Petr Mysliveček a Zbyněk Škubal. Server umožňuje zdarma zprostředkovávat kontakt mezi prodávajícími, kupujícími a ostatními uživateli.

Pokud máte nějaký problém s vkládáním nebo mazáním inzerátu, přidáním nové kategorie atd, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi za Vaše podněty, které zlepší Vaše užívání serveru.

Podpora: podpora@vymenim.com

Telefon: +420 603 456 036 (v pracovní dny 8:00 - 16:00)

E-mail: info@vymenim.com