Nápověda

Vítejte v nápovědě. Zde se dozvíte, jak postupovat na našem webu.

1. Registrace

Pro registraci je potřeba vyplnit registrační formulář. K němu se dostanete stiskem položky "Registrace" v bloku pro přihlášení, který je umístěn vpravo.
Položky povinné pro registraci jsou označeny symbolem "*". Nepovinná pole jsou pouze doplňková, a vyplňte je pouze v případě, že chcete, aby se vám automaticky vyplňovali ve vašich inzerátech či reklamách.

2. Přihlášení

Pro přihlášení využijte přihlašovací blok pro přihlášení, který je umístěn vpravo.
Přihlášení je jednoduché a vyžaduje pouze zadat jméno a heslo již registrovaného uživatele a stisk tlačítka "Přihlásit se".

3. Zapomenté heslo

Pokud jste zapoměli své heslo, použijte volbu "Zapomenuté heslo". Tu naleznete
v bloku pro přihlášení vpravo.
Je třeba vyplnit email, který jste použili při registraci a na tento vám bude zaslán link pro jednorázové přihlášení. Po použití linku si prosím nastavte ihned nové heslo.

4. Publikování inzerátu

Pro pulikování inzerátu či reklamy na našem webu je třeba být registrován a přihlášen.

Pro samotné přidání inzerátu využijte menu uživatele volbu "Přidat inzerát". Toto menu po přihlášení nahradí vpravo blok pro přihlášení uživatele.

Pro zadání inzerátu, je nutné vyplnit povinná pole! Tyto jsou označena symbolem "*". Ostatní pole vyplňte dle vlastní úvahy. U pole cena, je vždy vyžadován číselný formát v Kč!

5. Publikování reklamy

Pro pulikování inzerátu či reklamy na našem webu je třeba být registrován a přihlášen.

Pro samotné přidání reklamy využijte menu uživatele volbu "Přidat reklamu". Toto menu po přihlášení nahradí vpravo blok pro přihlášení uživatele.

Pro zadání reklamy, je nutné vyplnit povinná pole! Tyto jsou označena symbolem "*". Ostatní pole vyplňte dle vlastní úvahy. Pro dokončení publikování reklamy, je třeba provést platbu pomocí SMS. Vaše reklama bude pro ostatní viditelná až proběhne platba.

6. Správa inzerátů

Pro správu inzerátů na našem webu je třeba být registrován a přihlášen.

Všechny možnosti editace či mazání inzerátů je možné nalést na více místech, nejsnadně se ke všem však dostanete využijteli menu uživatele volbu "Moje inzeráty". Toto menu po přihlášení nahradí vpravo blok pro přihlášení uživatele.
Vaše možnosti jsou:

Zobrazit - zobrazí detail vašeho inzerátu
Upravit - vstup do editace vašeho inzerátu
Smazat - odstranění vašeho inzerátu
Topovat - zobrazí instrukce pro topování vašeho inzerátu

7. Správa reklam

Pro správu reklam na našem webu je třeba být registrován a přihlášen.

Všechny možnosti editace či mazání reklam je možné nalést využijteli menu uživatele volbu "Moje reklamy". Toto menu po přihlášení nahradí vpravo blok pro přihlášení uživatele.
Vaše možnosti jsou:

Zobrazit - zobrazí detail vaší reklamy
Upravit - vstup do editace vaší reklamy
Smazat - odstranění vaší reklamy
Platba - zobrazí instrukce pro platbu vaší reklamy